English EN Français FR Deutsch DE Polski PL Українська UK
Wypożyczalnia dla Dorosłych

Wieczór poezji Jacka Hadama

W Dniu Kobiet w Wypożyczalni dla Dorosłych odbył się autorski wieczór poezji Jacka Hadama. Poeta urodzony i wychowany w Ustrzykach Dolnych, obecnie mieszka w Dachnowie. Zapalony ultramaratończyk, miłośnik dobrej literatury i muzyki, zakochany w Bieszczadach. W ubiegłym roku ukazał się jego debiutancki tomik pt. „Imponderabilia.”

Tomik jest zbiorem wierszy od lat osiemdziesiątych do współczesnych. Zebrane wiersze poruszają tematykę życia, przemijania, miłości oraz śmierci. Jak pisze sam autor „(…) Oprócz spraw ważnych i najważniejszych, obok świata namacalnego, oprócz „szkiełka i oka” istnieje również to co ulotne, sypkie, nieistotne, niewidzialne. Czy naprawdę w „życiu piękne są tylko chwile”?. Nie jestem pewien, ale są bardzo ważne. To nimi karmi się nasza wrażliwość i pamiętamy je nawet po latach. „Imponderabilia” to sekretny dziennik mojego zachwytu nad wszechobecnym pięknem, spisywany od wczesnej młodości”.

Wieczór upłynął przy strofach dobrej poezji, której towarzyszyła także piękna muzyka. Zgromadzeni goście wysłuchali piosenek o kobietach w wykonaniu podopiecznych Andrzeja Kindrata. Z okazji Dnia Kobiet wszystkie Panie zostały obdarowane kwiatami z dołączonymi sentencjami o kobietach.

Na zakończenie spotkania można było nabyć tomik poezji wraz z autografem autora.

Wszystkich tych, którzy chcą poznać twórczość Jacka Hadama zapraszamy do Wypożyczalni dla Dorosłych, gdzie można wypożyczyć debiutancki tomik wierszy.

 

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.