Konkursy Minione wydarzenia Oddział dla Dzieci

Las z mojej książki – kolejna edycja konkursu edukacyjno-plastycznego!

Zapraszamy wszystkich uczniów szkół podstawowych z terenu powiatu lubaczowskiego do wzięcia udziału w konkursie edukacyjno-plastycznym „Las z mojej książki”. To doskonała okazja, aby zaprezentować swoje umiejętności plastyczne i jednocześnie zgłębiać tajniki literatury!

Konkurs ma na celu rozbudzenie zainteresowania lasem, jego różnorodnością, bogactwem i pięknem, jak również promowanie czytelnictwa wśród najmłodszych i rozwijanie ich umiejętności plastycznych, a zadaniem uczestników jest wykonanie samodzielnie pracy plastycznej przedstawiającej las ze swojej ulubionej książki.

Prace mogą być wykonane z użyciem dowolnych technik plastycznych (z wyłączeniem prac przestrzennych), najlepsze zostaną nagrodzone cennymi książkami i upominkami ufundowanymi przez Nadleśnictwo Lubaczów oraz Miejską Bibliotekę Publiczną im. Władysława Broniewskiego w Lubaczowie, a z nagrodzonych i wyróżnionych prac zostanie stworzona wystawa.

Nie przegap szansy, aby wykorzystać swoją kreatywność i pokazać pasję do sztuki oraz tego by nauczyć się czegoś nowego o lasach i ich mieszkańcach. Termin składania prac upływa 20 kwietnia 2023 r. Wyniki zostaną ogłoszone już 28 kwietnia 2023 r. o godz. 10:00 w siedzibie Nadleśnictwa Lubaczów.

Regulamin konkursu „Las z mojej książki 2023”
Załącznik nr 1 metryczka „Las z mojej książki 2023”
Załącznik nr 2 karta informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych uczestnika konkursu „Las z mojej książki 2023”