English EN Français FR Deutsch DE Polski PL Українська UK
Aktualności, Nadchodzące wydarzenia

Wirtualna wystawa – Moja Roztoczańska Wolność

Miejska Biblioteka Publiczna im. Władysława Broniewskiego w Lubaczowie zaprasza do obejrzenia wirtualnej wystawy – „Moja Roztoczańska Wolność”. Wystawa wraz z katalogiem powstały z prac, które napłynęły na konkurs o tej samej nazwie.

Konkurs „Moja Roztoczańska Wolność” podzielony był na dwie kategorie – literacką i fotograficzną i polegał na przygotowaniu pracy, która swoją tematyką nawiązuje do spraw patriotycznych lub niepodległościowych. Do rywalizacji mogły przystąpić wszystkie chętne osoby związane z powiatem lubaczowskim poprzez miejsce zamieszkania, naukę lub pracę, które tematykę niepodległościową wykorzystały w swojej twórczości artystycznej.

Działanie dofinansowano ze środków Instytutu Dziedzictwa Myśli Narodowej im. Romana Dmowskiego i Ignacego Jana Paderewskiego w ramach Funduszu Patriotycznego – edycja Niepodległość po polsku.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.

Narzędzia dostępności