Czytelnia dla Dorosłych Nadchodzące wydarzenia

Wieczór autorski Józefa Dudy – spotkanie w ramach XXI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek

Serdecznie zapraszamy na wieczór autorski Józefa Dudy, który odbędzie się 10 maja o godz. 17:00 w naszej Bibliotece w ramach XXI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek. Spotkanie to, to niepowtarzalna okazja, aby poznać bliżej nie tylko fascynującą twórczość autora, ale także samego artystę.

Józef Duda to niezwykła osobowość – emerytowany nauczyciel, fotograf, muzyk i grafik-animator. Jego prace poruszają tematykę naszej małej ojczyzny, inspirują i przenoszą nas w świat pełen historii, barw, którym towarzyszą dźwięki i emocje. Jest również regionalistą oraz autorem ciekawych publikacji, które przybliżają nam historię i kulturę naszego regionu.

Zapraszamy!