Nadchodzące wydarzenia Oddział dla Dzieci

„Moje wyprawy motocyklowe” – Spotkanie z Pawłem Głazem w ramach XXI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek

Mamy przyjemność zaprosić naszych Czytelników na spotkanie z Pawłem Głazem, podróżnikiem, pasjonatem motocykli oraz doświadczonym samorządowcem, które odbędzie się w ramach XXI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek 9 maja 2024 r. o godz. 10:00 w Oddziale dla Dzieci naszej Biblioteki.

Paweł Głaz to nie tylko miłośnik podróży, ale także osoba zaangażowana w rozwój społeczności lokalnej. Jest inicjatorem projektu tworzenia obrazkowej mapy turystycznej powiatu lubaczowskiego, która od 2020 roku służy jako ważne narzędzie promocji walorów turystycznych naszego regionu.

Spotkanie przeznaczone jest głównie dla uczniów szkół podstawowych, jednak serdecznie zapraszamy wszystkich zmotoryzowanych miłośników dwóch kółek! Wydarzenie to z pewnością będzie doskonałą okazją do wysłuchania fascynujących opowieści z podróży motocyklowych po całym świecie.

Zapraszamy!

Ilość miejsc ograniczona, spotkanie przeznaczone dla grup zorganizowanych po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym.