Image default

Miejska Biblioteka Publiczna im. Władysława Broniewskiego w Lubaczowie zaprasza na rajd rowerowy „Szlakiem Niepodległej”, który odbędzie się 14 maja 2022 roku. Rajd organizowany jest w ramach zadania „Moja Roztoczańska Niepodległa”.

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w akcji – bibliotekarzy, miłośników książek, rowerów, historyków, patriotów, mieszkańców powiatu lubaczowskiego i nie tylko. Startujemy o godzinie 9:00 spod budynku Biblioteki, zbiórka o godzinie 8:30 przed budynkiem MBP w Lubaczowie, gdzie należy uzupełnić formalności.

Trasa rajdu prowadzi z Lubaczowa przez Młodów, Borową Górę, Basznię Dolną, Antoniki i zakończy się na płycie rynku w Lubaczowie. Po drodze odwiedzimy miejsca związane z historią i niepodległością naszego regionu, nie zabraknie ogniska, pieczenia kiełbasek oraz innych ciekawych atrakcji.

Termin zgłoszeń na rajd do 12.05.2022 r.

Regulamin rajdu „Szlakiem Niepodległej”
Karta zgłoszenia w rajdzie „Szlakiem Niepodległej”
Klauzula informacyjna dla opiekuna wskazanego przez rodzica
Klauzula informacyjna dla osoby wskazanej do kontaktu w razie nieszczęśliwego wypadku

Działanie dofinansowano ze środków Instytutu Dziedzictwa Myśli Narodowej im. Romana Dmowskiego i Ignacego Jana Paderewskiego w ramach Funduszu Patriotycznego – edycja Niepodległość po polsku.

Powiązane:

Skip to content