Drodzy Czytelnicy! Mamy zaszczyt zaprosić Was na finisaż wystawy zabytkowych odbiorników radiowych, który odbędzie się w 28 lutego 2023 r. o godzinie 17:00 w Czytelni dla Dorosłych naszej Biblioteki.

Na zakończenie tej niezwykłej ekspozycji, która przeniosła nas w czasie i przybliżyła historię technologii, chcielibyśmy zorganizować specjalne wydarzenie. Będzie to okazja do podsumowania wystawy, wymiany wrażeń i refleksji na temat rozwoju techniki oraz jej wpływu na nasze życie.

W trakcie finisażu będziecie mieli Państwo okazję spotkać się z właścicielem kolekcji – Karolem Kunzem – oraz z innymi miłośnikami historii techniki.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które z pewnością zostanie na długo w Waszej pamięci!

Plakat zapowiadający finisaż wystawy zabytkowych odbiorników radiowych, który odbędzie się 28 lutego 2023 r. o godz. 17:00 w MBP w Lubaczowie