Image default

W sobotę 3 grudnia Dyskusyjny Klub Książki w Lubaczowie otrzymał nagrodę w konkursie „Nakręć się!”. Konkurs polegał na przedstawieniu zadań zrealizowanych w ramach projektu Podkarpackich Inicjatyw Lokalnych. Film „Czytam więc jestem” zrealizowany przez lubaczowski DKK znalazł się w gronie trzech wyróżnionych filmów i otrzymał nagrodę pieniężną w wysokości tysiąca złotych.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie podczas Podkarpackiej Konferencji Obywatelskiej. Na Konferencji poruszono wiele merytorycznych spraw tj.: istota, rola i cele Federacji, cele i działalność Narodowego Instytutu Wolności CRSO oraz działalności wolontariuszy w czasie kryzysu.

Spotkanie było również czasem podsumowań i świętowania. Nagrodzeni zostali wolontariusze oraz działacze w konkursach: „Podkarpacka Pozytywka”, „Korpus Solidarności” i „Nakręć się”.

W uroczystości udział wzięli znamienici goście: Pani Katarzyna Krupa – Zastępca Dyrektora Departament Integracji Społecznej w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Pan Wojciech Kaczmarczyk – Dyrektor Narodowego Instytutu Wolności CRSO, Pan Stanisław Kruczek – Członek Zarządu Województwa Podkarpackiego, Pan – Konrad Fijołek – Prezydent Miasta Rzeszowa.

 

Zapraszamy do obejrzenia nagrodzonego filmu promującego działania zrealizowane przez DKK w Lubaczowie w ramach projektu „Czytam więc jestem”.

 

 

 

 

Powiązane:

Skip to content