W dniu 6 grudnia w naszej bibliotece odbyły się mikołajki. To wspaniały czas nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych.

Radosny uśmiech i moc wrażeń towarzyszył wszystkim tym, którzy właśnie w tym dniu odwiedzili Wypożyczalnię dla Dorosłych i mogli wybrać dla siebie prezent w postaci książek.
Mikołajki wprowadziły wszystkich w cudowny klimat i atmosferę nadchodzących świąt.
Do zobaczenia za rok!









