W czwartek 4 grudnia w Oddziale dla Dzieci zorganizowane zostało spotkanie mikołajkowe, którego celem było wprowadzenie podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w świąteczny nastrój oraz promowanie czytelnictwa i literatury świątecznej.

Głównym bohaterem dnia był Mikołaj, który w tym roku zaskoczył wszystkich: zamiast czytać, grał na gitarze i śpiewał, aktywnie angażując najmłodszych do wspólnej zabawy. Najważniejszym i najbardziej wyczekiwanym momentem dnia było oczywiście obdarowanie dzieci prezentami.
Dziękujemy Mikołajowi za odwiedziny, a dzieciom, za cudowną atmosferę, jaką stworzyły w bibliotece.













