Z okazji „Mikołajek” przypadających 6 grudnia, naszą bibliotekę odwiedziły Pszczółki i Smerfy z Wesołej Trójeczki.

Ho, ho, ho… gromkim głosem przywitał naszych czytelników Mikołaj, co wywołało zaskoczenie, radość i uśmiech na twarzach maluszków.

Nasz honorowy gość, w ramach akcji CPCD, przeczytał przedszkolakom wiersze o tematyce świątecznej. Zachęcał je, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w przedszkolu przez cały rok. Nie zabrakło również części artystycznej w wykonaniu dzieci, które wprowadziły wyjątkowy nastrój śpiewając świąteczną piosenkę. Na koniec spotkania, zgodnie z mikołajkową tradycją, dzieci otrzymały prezenty.

Serdecznie dziękujemy Mikołajowi za przybycie do naszej biblioteki i tak wspaniałe podarunki, a dzieci zapraszamy do wypożyczania książek o Mikołaju i świętach.