Image default
Oddział dla Dzieci

Książkowe bingo! – podejmij wyzwanie

W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.O Miejska Biblioteka Publiczna w Lubaczowie włączyła się w akcję czytelniczą „NIEKALENDARZ na 2024 r.”.

Zaczynasz przygodę z książką? Lubisz rozwijać prawą półkulę mózgu? Kochasz czytać? Jesteś molem książkowym? BINGO! To wyzwanie jest dla Ciebie.

Zasady są bardzo proste:

Przyjdź do Oddziału dla Dzieci MBP w Lubaczowie, odbierz kartę do gry i skompletuj BINGO.

Zadanie polega na wypożyczeniu i przeczytaniu minimum 4 książek, które pasują do kategorii w sąsiadujących polach (pionowo, poziomo, po skosie). Jeden tytuł można wpisać tylko raz. W momencie zwrotu książki do biblioteki należy okazać kartę do gry bibliotekarzowi, który przybije pieczątkę w odpowiednim polu. Obowiązuje limit pieczątek. Przy jednorazowym wypożyczeniu książek z kilku kategorii, uczestnik zabawy otrzymuje tylko jedną pieczątkę. Po zebraniu 4 pieczątek mamy BINGO.

Każdy, kto weźmie udział w wyzwaniu, otrzyma dyplom za brawurową realizację wyzwanie KSIĄŻKOWE BINGO. To jednak nie koniec zabawy, ponieważ wśród osób, które zdecydują się wypełnić jak największą liczbę kart, zostaną rozlosowane nagrody niespodzianki. Wypełnione BINGA należy oddać bibliotekarzowi.

Nie ma ograniczeń wiekowych. Wyzwanie skierowane jest do wszystkich chętnych czytelników i trwa od stycznia do grudnia 2024 r.

Zachęcamy do czytelniczej zabawy!

Powiązane:

Skip to content