Czytelnia dla Dorosłych

„Dni, których nie znamy” – recital Józefa Dudy

11 lipca 2023, wieczorem w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbył się niezwykły występ „Dni, których nie znamy” w wykonaniu Józefa Dudy, lubaczowskiego barda.

To kameralne wydarzenie połączyło w sobie magię wzruszających słów i ciepłe dźwięki gitary. Przestrzeń biblioteki stała się miejscem, w którym literatura i muzyka spotkały się w pięknej harmonii. Józef Duda zaprezentował słuchaczom liryczne utwory (w tym także swoje kompozycje), którymi oczarował publiczność. Teksty poruszały ważne tematy społeczne i emocjonalne. Ubarwione zostały nie tylko pięknymi melodiami, ale także pasją i zaangażowaniem artysty, które przenikało słuchaczy i zapewniało im wiele doznań estetycznych. Było to niezapomniane spotkanie kończące uroczystości związane z upamiętnieniem 80. rocznicy zbrodni wołyńskiej.

Organizatorem wydarzenia było Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich o/Lubaczów przy współpracy z MBP w Lubaczowie.