Image default
Aktualności Konkursy Minione wydarzenia

Podsumowanie konkursu „Moja Roztoczańska Wolność” – wernisaż wystawy i wieczór poezji

Miejska Biblioteka Publiczna im. Władysława Broniewskiego w Lubaczowie zaprasza 31 maja 2022 r. o godz. 17:00 na podsumowanie konkursu „Moja Roztoczańska Wolność” realizowanego w ramach projektu „Moja Roztoczańska Niepodległa”, któremu towarzyszył będzie wernisaż wystawy oraz wieczór poezji.

Konkurs „Moja Roztoczańska Wolność” podzielony był na dwie kategorie – literacką i fotograficzną i polegał na przygotowaniu pracy, która swoją tematyką miała nawiązywać do spraw patriotycznych lub niepodległościowych. Do rywalizacji mogły przystąpić wszystkie chętne osoby związane z powiatem lubaczowskim poprzez miejsce zamieszkania, naukę lub pracę, które tematykę niepodległościową wykorzystały w swojej twórczości artystycznej.

Z prac które napłynęły na konkurs została stworzona wystawa prezentująca twórczość uczestników oraz katalog, który jest jej uzupełnieniem.

Zapraszamy!

Działanie dofinansowano ze środków Instytutu Dziedzictwa Myśli Narodowej im. Romana Dmowskiego i Ignacego Jana Paderewskiego w ramach Funduszu Patriotycznego – edycja Niepodległość po polsku.

Powiązane:

Skip to content