English EN Français FR Deutsch DE Polski PL Українська UK
Czytelnia dla Dorosłych, Oddział dla Dzieci, Wypożyczalnia dla Dorosłych

Nagroda w konkursie „Biblioteka Bezglutenowa”

Jest nam miło poinformować, że nasza Biblioteka wzięła udział w konkursie dla bibliotekarzy w ramach ogólnopolskiego projektu „Biblioteka bezglutenowa” i otrzymała nagrodę – komplet książek i poradników na temat celiakii i diety bezglutenowej.

Projekt „Biblioteka Bezglutenowa” powstał z inicjatywy Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej oraz firmy Good Books. Jego celem jest rozpowszechnianie wiedzy na temat tej poważnej, autoimmunologicznej choroby, która charakteryzuje się obecnością objawów klinicznych zależnych od glutenu. Jedyną metodą leczenia jest dieta. MBP w Lubaczowie dzięki udziałowi w konkursie uzupełniła swój księgozbiór o kolejne pozycje. Na półce z książkami o dietach i zdrowym odżywianiu znalazły się także publikacje dla osób na diecie bezglutenowej.

Dziękujemy organizatorom konkursu i zachęcamy wszystkich zainteresowanych zdrowym żywieniem, dietą bezglutenową i celiakią do rezerwacji oraz wypożyczania tych publikacji.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.