Miejska Biblioteka Publiczna w Lubaczowie bierze udział w konkursie „Strefa Małej Książki w Twojej bibliotece”, którego organizatorem jest Instytut Książki.

W ramach realizacji zadania konkursowego skierowanego do bibliotek publicznych w Oddziale dla Dzieci została stworzona strefa promująca kampanię „Mała książka – wielki człowiek”.

Gorąco zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym (4-6 lat) i ich rodziców do wzięcia udziału w kolejnej edycji projektu mającego na celu upowszechnianie dostępu do bezpłatnych książek oraz zachęcenie do wspólnego czytania i odwiedzania bibliotek przez całe rodziny.

Na najmłodsze dzieci w naszej bibliotece czekają Wyprawki Czytelnicze. Fotorelacja biorąca udział w konkursie podpowie Wam, co wchodzi w skład tego wyjątkowego prezentu. Obejrzyjcie!

#wielkiczlowiekwbibliotece