Nadleśnictwo Lubaczów i Miejska Biblioteka Publiczna im. Władysława Broniewskiego w Lubaczowie zapraszają na IV Międzyszkolny Turniej Wiedzy Leśnej „Leśne Potyczki” organizowany dla klas VI-VIII szkół podstawowych z terenu powiatu lubaczowskiego.

Szkoły, które wyrażą chęć udziału w Turnieju zobowiązane są do zgłoszenia swojego uczestnictwa w terminie do 13 maja 2022 r. pocztą tradycyjną na adres: Nadleśnictwo Lubaczów, ul. Słowackiego 20, 37-600 Lubaczów (liczy się data stempla pocztowego) lub pocztą elektroniczną na adres email: malgorzata.kolczak@krosno.lasy.gov.pl

Turniej „Leśne Potyczki”, w którym drużyny będą rywalizować ze sobą o tytuł Mistrza Wiedzy Leśnej, odbędzie się 14 czerwca 2022 r. o godz. 10:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Władysława Broniewskiego w Lubaczowie (ul. T. Kościuszki 18, 37-600 Lubaczów). Zgłaszający musi wyznaczyć trzyosobową drużynę reprezentującą szkołę, w skład której wejdą uczniowie – po jednej osobie z klas VI, VII i VIII. Przewidywane konkurencje to rozpoznawanie gatunków drzew, szyszek, zwierząt, grzybów, śladów i tropów, a także pytania i zagadki z zakresu wiedzy leśnej.

Zwycięzcy Turnieju oraz wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy oraz upominki, a dla Szkoły, której reprezentanci zwyciężą przewidziana jest nagroda finansowa w wysokości 700 zł.

Zapraszamy do rywalizacji!

Regulamin IV Międzyszkolnego Turnieju Wiedzy Leśnej „Leśne Potyczki”
Karta zgłoszenia do Turnieju „Leśne Potyczki”

Wraz ze zgłoszeniem należy dostarczyć dołączone następujące załączniki:
Załącznik 1 – zgodna przetwarzanie danych osobowych
Załącznik 2 – klauzula informacyjna