English EN Français FR Deutsch DE Polski PL Українська UK
 • Dofinansowania Biblioteki Narodowej

  Zakup nowości wydawniczych do bibliotek 2021

  W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lubaczowie realizowany jest Program Biblioteki Narodowej w ramach Programu Wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0” Priorytet 1 Poprawa oferty bibliotek publicznych Kierunek Interwencji 1.1. Zakup i zdalny dostęp do nowości wydawniczych ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z budżetu państwa. Przyznane środki „Dofinansowano ze środków finansowych…

 • Wypożyczalnia dla Dorosłych

  Aktualizacja: Ruszamy z kolejnym wakacyjnym kiermaszem!

  Wakacyjny kiermasz książek wycofanych z księgozbioru Wypożyczalni dla Dorosłych.   Zapraszamy do zakupu pozycji książkowych wycofanych z księgozbioru Wypożyczalni dla Dorosłych. Wśród książek przeznaczonych na kiermasz każdy znajdzie coś dla siebie. Kiermasz prowadzony jest w formie on-line. Wybrane pozycje należy zamawiać telefonicznie, pod numerem 16 632 93 50 w.24 Na bieżąco będziemy aktualizować dla Państwa…

 • Dofinansowania Biblioteki Narodowej

  Zakup nowości wydawniczych do bibliotek 2017

  W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lubaczowie realizowany jest Program Wieloletni „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” Priorytet 1 – Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z budżetu państwa. „Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”.

 • Dofinansowania Biblioteki Narodowej

  Zakup nowości wydawniczych do bibliotek 2016

  W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lubaczowie realizowany jest Program Biblioteki Narodowej „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek” Priorytet 1 – Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochądzących z budżetu państwa. „Zrealizowano ze środków finansowych Biblioteki Narodowej w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”.

 • Dofinansowania Biblioteki Narodowej

  Zakup nowości wydawniczych do bibliotek 2015

  W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lubaczowie realizowany jest Program Biblioteki Narodowej „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek” Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochądzących z budżetu państwa. „Zrealizowano ze środków finansowych Biblioteki Narodowej w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”.

 • Dofinansowania Biblioteki Narodowej

  Zakup nowości wydawniczych do bibliotek 2014

  W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lubaczowie realizowany jest Program Biblioteki Narodowej „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek” Priorytet 2 – Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych zgodnie z potrzebami partnerskich bibliotek szkolnych. „Zrealizowano ze środków finansowych Biblioteki Narodowej w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”. Wykaz zakupionych książek w ramach programu „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek”

Nowości w księgozbiorze

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.