Za nami kolejna lekcja biblioteczna pn. „Powiedz o tym komuś!”, której głównym celem było zachęcenie uczniów klasy 3 b Szkoły Podstawowej nr 2 w Lubaczowie do mówienia o niepokojących sprawach...
Uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (01.07-31.08)
nasza Biblioteka będzie otwarta:
Od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00
