English EN Français FR Deutsch DE Polski PL Українська UK
Aktualności, Czytelnia dla Dorosłych, Minione wydarzenia

Zaszczepieni poezją – spotkanie autorskie z Marią Grądzką-Kuczek i Zdzisławem Polakiem

Zapraszamy wszystkich naszych Czytelników do Biblioteki po nową dawkę poezji. Podczas spotkania pod hasłem „Zaszczepieni poezją”, swoje najnowsze tomiki wierszy zaprezentują lokalni poeci Maria Grądzka-Kuczek i Zdzisław Polak.

Zdzisław Polak to mieszkaniec Starego Dzikowa. Swój pierwszy tomik wierszy pt.” Przemyślenia” wydał w kwietniu 2015 roku. Wcześniej jeden z wierszy pt. „Książka życia” ukazał się w tygodniku „Niedziela”. W MBP w Lubaczowie debiutował w 2016 roku podczas wieczoru poezji poświęconemu Świętemu Janowi Pawłowi II. W bibliotece zaprezentuje wiersze z drugiego autorskiego tomiku „Niedopowiedzenia” wydanego w 2020 roku.

Maria Grądzka-Kuczek jest naszym czytelnikom doskonale znana. Tworzyć zaczęła na obczyźnie, gdzie przez wiele lat mieszkała i odnosiła liczne sukcesy. Obecnie mieszka w Lubaczowie, tu oddaje się swojej pisarskiej pasji, tworząc również dla drużyny harcerzy seniorów, gdzie jest harcerką. W 2020 roku ukazał się najnowszy tomik poetki „Wspomnień nić”.

Spotkanie odbędzie się 22 października o godz. 17:00 w naszej Bibliotece!

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.