English EN Deutsch DE Italiano IT Polski PL Русский RU
Aktualności

Zasłużona emerytura Barbary Grabowicz

W grudniu 2020 roku, po 40 latach pracy, na zasłużoną emeryturę przeszła Pani Barbara Grabowicz. W dniu 11 czerwca 2021 roku, pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lubaczowie przeżywali wyjątkowy dzień. Nasza koleżanka – świętowała przejście na emeryturę.

 

Wydarzenie to było okazją do uroczystego wręczenia podziękowań, kwiatów i upominków. W uznaniu wieloletniej, pełnej zaangażowania pracy na rzecz lubaczowskiej biblioteki – Pani Basia już w 2019 roku została odznaczona przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudę – MEDALEM ZŁOTYM ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ, przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Pana prof. Piotra Glińskiego – odznaką honorową „ZASŁUŻONY DLA KULTURY POLSKIEJ” oraz przez Zarząd Główny Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich – listem gratulacyjnym.

Basiu! Dziękujemy Ci za życzliwość dla Czytelników, pracowitość i profesjonalizm podczas realizacji obowiązków. Życzymy Ci dużo spokoju, pięknych chwil spędzonych w rodzinnym gronie oraz wszelkiej pomyślności.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.