English EN Français FR Deutsch DE Polski PL Українська UK
Aktualności

Zapraszamy na spotkania pn. „O finansach w bibliotece”

80

Miejska Biblioteka Publiczna w Lubaczowie organizuje w ramach współpracy z Fundacją Społeczeństwa Informacyjnego i Narodowym Bankiem Polskim spotkania dla seniorów pn. „O finansach w bibliotece”.

Powyższy projekt skierowany jest dla osób w wieku 50+, które chcą zdobyć lub poszerzyć wiedzę z zakresu korzystania z bankowości elektronicznej, robienia zakupów przez internet, zakładania lokat bankowych itp. Zdobyte umiejętności pozwolą swobodniej poruszać się w nowoczesnym świecie pieniądza elektronicznego.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do uczestnictwa. Szczegółowe informacje i zapisy prowadzone są w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Można zgłaszać się osobiście lub telefonicznie 16 632 93 50 do 3 sierpnia 2019 lub do wyczerpania miejsc. Przy zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko oraz dane kontaktowe (nr telefonu lub e-mail). Osoby prowadzące spotkania to Małgorzata Hojdak i Krzysztof Probola, to oni udzielać będą szczegółowych informacji. Spotkania realizowane będą w Czytelni dla Dorosłych MBP, gdzie znajdują się komputery z dostępem do internetu, które zostaną udostępnione uczestnikom. Zajęcia odbywać się będą w dniach 8-9 i 12-14 sierpnia 2019 r., w godz. 09:00-12:00 (tj. 5 spotkań po 3 godz. dziennie, ogółem 15 godzin). Spotkania są bezpłatne, a o udziale w nich decyduje kolejność zgłoszeń.

„O finansach… w bibliotece” to projekt Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego umożliwiający dorosłym użytkownikom bibliotek z całej Polski skorzystanie z nowej oferty, jaką jest edukacja z zakresu finansów osobistych. Projekt realizowany jest we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim. W 2019 roku uczestniczy w nim 100 placówek bibliotecznych z całego kraju. Ogółem w ramach poprzednich edycji zrealizowanych w latach 2012-2018 swoje kompetencje finansowe w 534 bibliotekach zwiększyło ponad 10000 osób w wieku 50+.

 

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.