English EN Deutsch DE Italiano IT Polski PL Русский RU
Aktualności

Żałoba narodowa po śmierci Lecha Kaczyńskiego Prezydenta Rzeczypospolitej i towarzyszącej mu delegacji

2

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy informację o tragicznej śmierci Prezydenta Rzeczypospolitej Pana Lecha Kaczyńskiego, Jego małżonki, parlamentarzystów, ministrów, dowódców Wojska Polskiego, duchownych kościołów różnych wyznań, rodzin katyńskich, załogi i oficerów ochrony.W imieniu mieszkańców miasta Lubaczowa, łączymy się w bólu z wszystkimi Rodzinami tragicznie zmarłych w katastrofie samolotowej w dniu 10.04.2010 r. w Smoleńsku.
Rodzinie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej pana Lecha Kaczyńskiego i wszystkim Rodzinom, które dotknęła ta tragedia składamy wyrazy najgłębszego współczucia.

Przewodniczący Rady Miejskiej

Zdzisław Cioch

Burmistrz Miasta Lubaczowa

Jerzy Zając

W niedzielę 11.04.2010 o godz. 15.00 zostanie odprawiona msza św. Żałobna za Parę Prezydencką Lecha i Marię Kaczyńskich oraz za wszystkich którzy zginęli w katastrofie samolotowej w dniu 10.04.2010 r. w Smoleńsku. Po mszy św. zapalenie zniczy przy obelisku obok Konkatedry.

Prosimy również wszystkich organizatorów imprez rozrywkowych o ich odwołanie lub ograniczenie, prosimy też wszystkich mieszkańców miasta o zachowanie licujące z powagą chwili.

Źródło: www.lubaczow.pl