Aktualności, Oddział dla Dzieci

Zaczytani- stwórzmy razem bibliotekę w Domu Dziecka

stwórz-bibliotekę-mMiejska Biblioteka Publiczna po raz kolejny przystąpiła do ogólnopolskiej kampanii społecznej- „Zaczytani”, której celem jest promocja czytelnictwa.

Kampanię „Zaczytani” objęła Patronatem Honorowym Małżonka Prezydenta RP Pani Anna Komorowska. Do Komitetu Honorowego „Zaczytanych” należy również Rzecznik Praw Dziecka Pan Marek Michalak.

Jeśli posiadasz w domu książki, które z radością czytałeś jako dziecko, lub do których zaglądały Twoje pociechy, możesz podarować je dzieciom przebywającym w Domu Dziecka w Nowej Grobli. Przyłączając się do akcji pozwolisz najmłodszym zapomnieć o trudnej sytuacji w jakiej aktualnie się znajdują, jednocześnie przyczynisz się do rozwijania pasji czytania książek.

Będziemy również szczęśliwi jeśli specjalnie kupisz swoją ulubioną bajkę i podarujesz ją na rzecz „Zaczytanych”. Książki i bajki w dobrym stanie możesz zostawić w MBP w Oddziale dla Dzieci w oznaczonym  miejscu.

Ty też możesz zostać zaczytanym. Przyłącz się!

Osoba kontaktowa:
Pani Elżbieta Wawrzyniec 16/ 632 93 50 w. 23
Szczegóły akcji na stronie:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.