English EN Français FR Deutsch DE Polski PL Українська UK
Oddział dla Dzieci

Zaczytani… mali pacjenci Poradni Pediatrycznej w Lubaczowie

W dniu 30.12.2019r. MBP w Lubaczowie przekazała pacjentom Poradni Pediatrycznej przy ul. Kopernika w Lubaczowie 289 książek.

Jak można było się spodziewać – mając w pamięci poprzednie akcje „Zaczytani”, darczyńcy nie zawiedli. Po raz kolejny podarowali dzieciom uśmiech. To już piąta, realizowana przez naszą placówkę, ogólnopolska kampania społeczna „Zaczytani” do której przystąpiliśmy po raz pierwszy w 2014 roku.

Do tej pory zorganizowaliśmy zaczytane biblioteczki: w Domu Dziecka w Nowej Grobli, na Oddziale Dziecięcym Szpitala Powiatowego w Lubaczowie, dla dzieci i młodzieży uczęszczającej do świetlicy w Jaworowie na Ukrainie oraz w Ośrodku Rehabilitacyjno- Edukacyjno- Wychowawczym im. Krystyny Rajtar filia w Oleszycach. To było piękne zakończenie roku. Bardzo dziękujemy każdemu, kto dołożył swoją cegiełkę do tej akcji.

Informujemy jednocześnie, ze nadal zbieramy książki w ramach kampanii „Zaczytani”. Dołączcie i pomóżcie nam wspierać naszych beneficjentów. Książki i bajki w dobrym stanie można zostawić w MBP w Oddziale dla Dzieci w oznaczonym miejscu.

DOBRO DO NAS WRACA …

Osoba kontaktowa:

Pani Elżbieta Wawrzyniec 16/ 632 93 50 w. 23

Szczegóły akcji na stronie: http://zaczytani.org/

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.