English EN Français FR Deutsch DE Polski PL Українська UK
Aktualności, Czytelnia dla Dorosłych, Minione wydarzenia

XXIV edycja konkursu „Wiem wszystko o mojej miejscowości”

Miejska Biblioteka Publiczna w Lubaczowie zaprasza młodzież szkół średnich i szkół podstawowych (klasy 7-8) z terenu powiatu lubaczowskiego do udziału w XXIV edycji konkursu „Wiem wszystko o mojej miejscowości”. Celem konkursu jest kształtowanie wrażliwości artystycznej wśród czytelników, pobudzanie wyobraźni młodzieży, podjęcie próby samodzielnej twórczości historycznej, plastycznej oraz fotograficznej, kształtowanie więzi z miejscem zamieszkania oraz zainteresowanie historią i dniem dzisiejszym najbliższej okolicy.

Na prace z kompletem dokumentów czekamy do 5 listopada 2021 r. O dokładnym terminie i sposobie odbioru nagród poinformujemy na naszej stronie internetowej. Dyrektorzy szkół zostaną także zawiadomieni listownie, telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej.

Wszystkich zainteresowanych konkursem informujemy, że wiele publikacji dotyczących tematyki konkursu znaleźć można w zbiorach naszej biblioteki. Serdecznie zapraszamy.

UWAGA!
W imieniu organizatorów informujemy, że ze względu na zmieniającą się sytuację pandemiczną w Polsce, zdecydowano o zmianie terminu nadsyłania prac w XXIV edycji konkursu „Wiem wszystko o mojej miejscowości”.

Prace wraz z kompletem dokumentów należy przekazać do 15 listopada 2021 r. (poniedziałek) osobiście lub przesłać na adres Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Władysława Broniewskiego w Lubaczowie, ul. Tadeusza Kościuszki 18, 37-600 Lubaczów (nie decyduje data stempla pocztowego, a realny termin wpłynięcia prac).

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.