English EN Français FR Deutsch DE Polski PL Українська UK
Czytelnia dla Dorosłych, Konkursy, Minione wydarzenia

AKTUALIZACJA: XXIII edycja konkursu „Wiem Wszystko o Mojej Miejscowości”

570

Miejska Biblioteka Publiczna w Lubaczowie zaprasza młodzież szkół średnich i szkół podstawowych (klasy 7-8), z terenu powiatu lubaczowskiego do wzięcia udziału w XXIII edycji konkursu „Wiem wszystko o mojej miejscowości”.

Celem konkursu jest kształtowanie wrażliwości artystycznej wśród czytelników, pobudzanie wyobraźni młodzieży, podjęcie próby samodzielnej twórczości historycznej, plastycznej oraz fotograficznej, kształtowanie więzi z miejscem zamieszkania oraz zainteresowanie historią i dniem dzisiejszym najbliższej okolicy.

Na prace wraz z kompletem dokumentów czekamy do 30 października 2020 roku. Uroczyste podsumowanie konkursu planowane jest na grudzień 2020 roku.

Regulamin XXIII edycji konkursu „Wiem wszystko o mojej miejscowości”
Załącznik Nr 1 do regulaminu XXIII edycji konkursu „Wiem wszystko o mojej miejscowości
Załącznik Nr 2 do regulaminu XXIII edycji konkursu „Wiem wszystko o mojej miejscowości”
Załącznik Nr 3 do regulaminu XXIII edycji konkursu „Wiem wszystko o mojej miejscowości”

 

AKTUALIZACJA (26.10.2020):

W związku z sytuacją epidemiologiczną w Polsce, organizatorzy konkursu „Wiem wszystko o mojej miejscowości” powołując się na rozdz. V. pkt. 3 regulaminu konkursu, podjęli decyzję o wydłużeniu terminu składania prac i dokumentacji konkursowej do dnia 13.11.2020. Jednocześnie informują, że dopuszczono możliwość dostarczenia uzupełnionej dokumentacji konkursowej (np. w formie skanu lub zdjęcia – tj. załącznik 1, 2, 3 do regulaminu) za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail: czytelnia@mbp.lubaczow.pl
Przypominamy, że prace można dostarczyć osobiście do biblioteki lub wysłać pocztą tradycyjną na adres: Miejska Biblioteka Publiczna im. Władysława Broniewskiego w Lubaczowie, ul. Tadeusza Kościuszki 18, 37-600 Lubaczów

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.