Czytelnia dla Dorosłych, Konkursy, Nadchodzące wydarzenia

AKTUALIZACJA: XXIII edycja konkursu “Wiem Wszystko o Mojej Miejscowości”

Miejska Biblioteka Publiczna w Lubaczowie zaprasza młodzież szkół średnich i szkół podstawowych (klasy 7-8), z terenu powiatu lubaczowskiego do wzięcia udziału w XXIII edycji konkursu „Wiem wszystko o mojej miejscowości”.

Celem konkursu jest kształtowanie wrażliwości artystycznej wśród czytelników, pobudzanie wyobraźni młodzieży, podjęcie próby samodzielnej twórczości historycznej, plastycznej oraz fotograficznej, kształtowanie więzi z miejscem zamieszkania oraz zainteresowanie historią i dniem dzisiejszym najbliższej okolicy.

Na prace wraz z kompletem dokumentów czekamy do 30 października 2020 roku. Uroczyste podsumowanie konkursu planowane jest na grudzień 2020 roku.

Regulamin XXIII edycji konkursu “Wiem wszystko o mojej miejscowości”
Załącznik Nr 1 do regulaminu XXIII edycji konkursu “Wiem wszystko o mojej miejscowości
Załącznik Nr 2 do regulaminu XXIII edycji konkursu “Wiem wszystko o mojej miejscowości”
Załącznik Nr 3 do regulaminu XXIII edycji konkursu “Wiem wszystko o mojej miejscowości”