English EN Français FR Deutsch DE Polski PL Українська UK
Czytelnia dla Dorosłych, Konkursy, Minione wydarzenia

XXI edycja konkursu Wiem Wszystko o Mojej Miejscowości

479

Miejska Biblioteka Publiczna w Lubaczowie zaprasza młodzież z gimnazjów, szkół średnich i szkół podstawowych (klasy 7-8), z terenu powiatu lubaczowskiego do wzięcia udziału w XXI edycji konkursu „Wiem wszystko o mojej miejscowości”. Celem konkursu jest kształtowanie wrażliwości artystycznej wśród czytelników, pobudzanie wyobraźni młodzieży, podjęcie próby samodzielnej twórczości historycznej, plastycznej oraz fotograficznej, kształtowanie więzi z miejscem zamieszkania oraz zainteresowanie historią i dniem dzisiejszym najbliższej okolicy.

Tegoroczna edycja ma także na celu uczczenie setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, pogłębianie znajomości historii regionu z okresu walk o niepodległość i procesów kształtowania się polskiej państwowości na naszym terenie, dokumentowanie przedsięwzięć realizowanych w powiecie lubaczowskim z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Na karty zgłoszeniowe uczestników czekamy do 12.10.2018 roku, natomiast na prace wraz z oświadczeniami do 30.11.2018 r. Uroczyste podsumowanie konkursu planowane jest na styczeń 2019 roku.

Regulamin XXI edycji konkursu „Wiem wszystko o mojej miejscowości”

 

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.

Narzędzia dostępności