Aktualności, Oddział dla Dzieci

Wizyta smoka Nowusia w bibliotece

fot. MBP Lubaczów

Dnia 20.11.2014 r. naszą bibliotekę odwiedził smok Nowuś, w którego wcieliła się pani Anna Michalska z księgarni Nova.

Na spotkanie z nią przyszły dzieci z przedszkola Nr 1, Nr 3 oraz dzieci z Zespołu Placówek im. Jana Pawła II.

Dzieci doskonale bawiły się ze Smokiem mimo różnych grup wiekowych. Śpiewały i słuchały piosenki naśladując przy tym smoka. Z wielkim zainteresowaniem słuchały szumu wydobywającego się z muszli, którą przyniósł ze sobą zaproszony gość, a następnie opowiadania w jego wykonaniu.

Na zakończenie Nowuś zaprosił dzieci do zabawy z chustą, którą podrzucały maskotkę “Smoczusia”, robiły papierowe śnieżynki i rzucały nimi do celu.Wszystkim dzieciom zabawy te sprawiły ogromną frajdę i wiele radości.