English EN Français FR Deutsch DE Polski PL Українська UK
Aktualności, Czytelnia dla Dorosłych

Wieczór z Rzecznikiem

2
Edukacja zdrowotna w bibliotece

Edukacja zdrowotna w bibliotece

11 lutego 2014 r. o godzinie 17:00 w Czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lubaczowie odbędzie się spotkanie pod nazwą „Edukacja zdrowotna w bibliotece”. Spotkanie poświęcone będzie problematyce chorób cywilizacyjnych, a głównie cukrzycy.

Spotkanie poprowadzi Pani Sabina Szyk. Po spotkaniu będzie można bezpłatnie zbadać poziom cukru we krwi.

Projekt „Wieczór z Rzecznikiem” jest współfinansowany przez Komisję Europejską (Dyrekcja Generalna ds. Sprawiedliwości), powstaje we współpracy z Biurem Rzecznika Praw Obywatelskich w Polsce. Celem projektu jest upowszechnianie praw obywatelskich, politycznych, ekonomicznych, socjalnych obywateli Europy i osób mieszkających na terytorium Unii Europejskiej. Naszym zamierzeniem jest także przybliżenie treści zawartych w dokumencie będącym zbiorem fundamentalnych praw człowieka i obowiązków obywatelskich tj. Karcie Praw Podstawowych UE. W ramach Projektu chcemy promować również rządy prawa Wspólnoty oraz budować poczucie więzi wśród jej obywateli.

Wszystkich zainteresowanych projektem zapraszamy na stronę internetową www.wieczorzrzecznikiem.pl. Zaznaczamy także, że można wziąć udział w dyskusji, która toczy się na forum. Osoby, które chcą podzielić się swoimi opiniami na temat kwestii związanych z ochroną praw podstawowych zachęcamy do czynnego udziału w dyskursie.

Centrum Edukacji Obywatelskiej

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.