WAŻNE: Dyktando o Tytuł Mistrza Ortografii Ziemi Lubaczowskiej 2020 odwołane!

0 49

W związku z podjęciem zdecydowanych kroków mających na celu zatrzymanie szerzenia się koronawirusa SARS-COV-2 sztab kryzysowy z udziałem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego zdecydował o czasowym zamknięciu od 12 marca 2020 r. instytucji kultury, filharmonii, oper, teatrów, muzeów, kin oraz szkół, uczelni wyższych i placówek szkolnictwa artystycznego.

Oznacza to zawieszenie organizacji wydarzeń kulturalnych z udziałem publiczności, w tym koncertów, spektakli, wernisaży oraz wydarzeń specjalnych odbywających się w zamkniętych pomieszczeniach, zamkniecie muzeów dla zwiedzających oraz zawieszenie zajęć w placówkach szkolnictwa artystycznego wszystkich stopni.

Dlatego też, mając na uwadze stan wyjątkowy na świecie, a przede wszystkim zdrowie naszych Czytelników, zdecydowaliśmy się chwilowo odwołać Dyktando o Tytuł Mistrza Ortografii Ziemi Lubaczowskiej 2020 na czas bliżej nieokreślony. O wznowieniu zmagań ortograficznych poinformujemy w  najbliższym możliwym terminie.

Pozostaw komentarz

Twój email nie zostanie nigdzie opublikowany. *