English EN Deutsch DE Italiano IT Polski PL Русский RU
Aktualności, Konkursy

Wakacyjny konkurs fotograficzny dla młodzieży!

13

 

 

Konkurs fotograficzny “Sfotografuj Wolność”

Centrum Edukacji Obywatelskiej przygotowało dla młodzieży wakacyjny konkurs fotograficzny.

Zachęcamy uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych do udziału w indywidualnym konkursie “Sfotografuj wolność”. To wyjątkowo twórczy projekt, który zwraca uwagę młodych ludzi na przejawy wolności w najbliższym otoczeniu i skłania do refleksji nad znaczeniem i docenianiem wolności na co dzień. Konkurs jest również okazją do wyrażenia na autorskiej fotografii własnej wizji oraz pomysłu na to, jak pokazać wolność.

Zachęcamy młodzież do sfotografowania miejsc, przedmiotu/-ów, osób lub sytuacji, które kojarzą im się z wolnością – jednym z podstawowych i niezbywalnych praw każdego z nas.

Zdjęcia, w formie pliku cyfrowego, w rozdzielczości 300 dpi, w rozszerzeniu TIFF lub JPG, w RGB, należy przesyłać na adres mailowy wolnosc@ceo.org.pl Maksymalny rozmiar załącznika w mailu nie może przekroczyć 15MB.

Na zdjęcia czekamy do 30 sierpnia 2013 roku. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 2 września 2013 roku. Opublikujemy je na stronie www.ceo.org.pl/mamyprawo/wolnosc

Najlepsze zdjęcia zostaną zaprezentowane na wystawie w Warszawie. Wyróżnieni, młodzi artyści zostaną również zaproszeni na debatę o przełomie z udziałem bohaterów przełomu 1989-1991 współorganizowaną z Kancelarią Prezydenta RP.

W sierpniu nadsyłane przez uczniów zdjęcia będziemy systematycznie publikować na Facebooku: https://www.facebook.com/pages/Sfotografuj-wolno%C5%9B%C4%87/214880238531490

Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej