Minione wydarzenia, Oddział dla Dzieci

VIII edycja akcji Odjazdowy Bibliotekarz

Odjazdowy Bibliotekarz to ogólnopolska akcja, w której bibliotekarze, czytelnicy i miłośnicy książek oraz rowerów, przejeżdżają przez miasto lub okolicę, przyjemnie i aktywnie spędzając czas w gronie osób o podobnych pasjach.

Od 2013 r. MBP w Lubaczowie wspólnie z Urzędem Miejskim w Lubaczowie, Pedagogiczną Biblioteką Wojewódzką z filią w Lubaczowie, Stowarzyszeniem Na Rzecz Wszechstronnego Rozwoju Człowieka „Gwalbertówka”, Stowarzyszeniem Bibliotekarzy Polskich Kołem Lubaczów, Fundacją Fenomen oraz zaprzyjaźnionymi Bibliotekami Gminnymi z terenu powiatu lubaczowskiego organizuje akcję, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

W tym roku mimo pandemii przystępujemy do niej po raz ósmy. Zachęcamy naszych Czytelników i wszystkich miłośników książek do organizacji indywidualnych rajdów rowerowych, zrobienia zdjęć lub filmików i wysłania ich na adres naszej biblioteki – oddzial@mbp.lubaczow.pl

Stwórzmy wspólną odjazdową galerię miłośników książek i rowerów!!!

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.