Aktualności

Tona książek do rozdania! – zagłosuj na Miejską Bibliotekę Publiczną im. Władysława Broniewskiego

Mieszkańcy Lubaczowa, Przyjaciele Biblioteki!!!

Miejska Biblioteka Publiczna w Lubaczowie bierze udział w akcji „Tona książek do rozdania”, organizowanej przez portal nowowydane.pl.

Tona książek do rozdania - głosowanie

Tona książek do rozdania – głosowanie

W Konkursie, który rozpoczął się 2 listopada 2013 r. zostaną przyznane nagrody książkowe podzielone między Uczestników Konkursu – placówki oświatowe i kulturalne, biblioteki, domy dziecka, ogniska pracy pozaszkolnej, świetlice (I miejsce – 150 kg; II miejsce – 100 kg; trzy III miejsca po 50 kg), a także rozlosowane będą nagrody dla osób indywidualnych, oddających swój głos (I miejsce – 50 kg, dwa II miejsca po 25 kg; dziesięć III miejsc po 10 kg).

Dzięki wsparciu i zaangażowaniu wszystkich mieszkańców Lubaczowa oraz użytkowników naszej placówki, MBP może wzbogacić swoje zbiory o 150 kg książek. Aby zagłosować należy wejść na portal nowowydane.pl w zakładkę „Tona książek do rozdania!” i w kategorii Instytucje oddać swój głos na Miejską Bibliotekę Publiczną im. Władysława Broniewskiego w Lubaczowie. Każda pełnoletnia osoba może oddać swój głos raz na godzinę. Konkurs trwać będzie do 31 marca 2014 r.

Dzięki Państwa głosom mamy szansę wzbogacić naszą bibliotekę o nowości wydawnicze!

Dziękujemy za każdy oddany głos!

Głosuj tutaj