English EN Français FR Deutsch DE Polski PL Українська UK
Oddział dla Dzieci

Spotkanie autorskie z Krzysztofem Konopką

W dniu dzisiejszym w Oddziale dla Dzieci gościliśmy jednego z najmłodszych autorów książek dla młodzieży- Krzysztofa Konopkę.

Fot. MBP

Fot. MBP

Krzyś był uczniem Gimnazjum w Łukawcu, a obecnie uczęszcza do Liceum Ogólnokształcącego w Lubaczowie. Mimo ogromu nauki, znajduje jeszcze czas na pisanie książek. Spod jego ręki wyszła już „Powieść z krainy Pimpinelli”, której promocja odbyła się właśnie dzisiaj w naszej bibliotece, a już wkrótce ukaże się jej druga część.

Pani Basia Mazurkiewicz, która prowadziła dzisiejsze spotkanie, napisała we wstępie do książki:

„Powieść z krainy Pimpinelli” to książka, którą niezwykle szybko się pochłania. Piękne, kolorowe ilustracje sprzyjają lekturze następnych „baśni”. Dynamiczne akcje i pewność puenty nie pozwala oderwać się od lektury. Ciekawe i barwne wątki świadczą o szerokiej gamie problemów i słabości bohaterów, a całą resztę pochłania zaciekawienie”.

Uczestnicy spotkania, uczniowie klas czwartych ze Szkoły Podstawowej Nr 1 i Nr 2 w Lubaczowie, gimnazjaliści z Łukawca oraz koledzy z LO, zasypywali naszego gościa mnóstwem pytań, co świadczy o ciekawej lekturze i jest motorem do dalszych działań twórczych młodego pisarza.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.