Aktualności, Nadchodzące wydarzenia

Spotkanie autorskie z Kazimierzem Nóżką i Marcinem Sceliną

0 39

Burmistrz Miasta Lubaczowa i Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Władysława Broniewskiego w Lubaczowie zapraszają na spotkanie autorskie z Kazimierzem Nóżką i Marcinem Sceliną, które odbędzie się w ramach Dni Lubaczowa w dniu 18 czerwca 2021 roku o godzinie 17:00 w Miejskim Domu Kultury im. Aleksandra Sas-Bandrowskiego w Lubaczowie.

Kazimierz Nóżka i Marcin Scelina to najpopularniejsi leśnicy w Polsce, którzy prowadzą najsłynniejszy leśny profil na Facebooku. Ma tysiące odsłon, a dzięki filmom i zdjęciom Kazimierza Nóżki cała Polska poznała i pokochała niedźwiedzią rodzinę oraz zachwyciła się botanicznymi zdjęciami Marcina Sceliny. Są współautorami (obok Macieja Kozłowskiego) bestsellerowej książki “Zanim wyjedziesz w Bieszczady”.

Zapraszamy!

Pozostaw komentarz

Twój email nie zostanie nigdzie opublikowany. *