Aktualności, Wypożyczalnia dla Dorosłych

SPOTKANIE AUTORSKIE Z BARBARĄ MAZURKIEWICZ

Barbara Mazurkiewicz / MBP Lubaczów

Dzień Kobiet w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lubaczowie obchodzony był w sposób szczególny. W tym dniu mieliśmy okazję gościć Panią Barbarę Mazurkiewicz – poetkę, dziennikarkę i felietonistkę. W nastrojowej scenerii, przy subtelnych dźwiękach gitary Patrycjusza Zastawnego, Pani Basia czytała swoje wiersze. Na spotkanie oprócz Pań, które są wiernymi czytelniczkami naszej biblioteki, licznie przybyła również młodzież. Ku naszemu zadowoleniu, wśród zaproszonych gości znaleźli się również Panowie. Najnowszy tomik poezji Pani Basi pt. “Życie kobiety wpisane w tarczę zegara” doskonale dopasował się do wieczornego klimatu. Przy lampce wina, kawie i małym poczęstunku można było zapomnieć o wszystkich troskach, kłopotach i zmartwieniach i wsłuchać się w tę cudowną, lecz zarazem trudną sztukę, jaką jest poezja.