English EN Français FR Deutsch DE Polski PL Українська UK
Aktualności

Spotkanie autorskie z autorami albumu „Roztocze”

W dniu 19 listopada 2021 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lubaczowie gościli Tomasz Mielnik, Tomasz Michalski i Krystian Kłysewicz, autorzy albumu fotograficznego „Roztocze”.

 

Zdjęcia trzech fotografików z powiatu lubaczowskiego posłużyły do wydania albumu „Roztocze”. Autorzy na 424 stronach przedstawili unikatowe piękno, tajemniczość i niezwykłość naszego terenu ukazując to, co najpiękniejsze – niezwykłe krajobrazy i zabytki, a także bogactwo fauny i flory. Zdjęcia opatrzone zostały wstępem historycznym dra Zygmunta Kubraka i przyrodniczym Bogdana Skibińskiego.

W czasie spotkania w MBP autorzy mówili o tym jak powstawał album, jak dokonywali wyboru zdjęć, piękno jakich miejsc chcieli przedstawić i dlaczego publikacja ma aż trzy okładki. Ponadto dowiedzieliśmy się jak zaczęła się ich przygoda z fotografowaniem, co sprawia im najwięcej radości, a co jest sporym utrudnieniem, które miejsca są dla nich wyjątkowe, co najbardziej lubią fotografować. Opowiadali także o licznych przygodach jakie ich spotykały podczas wyjazdów w plener.

Po zakończeniu spotkania można było uzyskać autografy fotografików.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.

Narzędzia dostępności