English EN Deutsch DE Italiano IT Polski PL Русский RU
Minione wydarzenia, Oddział dla Dzieci

Spotkanie autorskie z Mateuszem Bielko

182

Burmistrz Miasta Lubaczowa oraz Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Władysława Broniewskiego w Lubaczowie serdecznie zapraszają na spotkanie autorskie z Mateuszem Bielko – podróżnikiem, przyrodnikiem, pasjonatem dzikiej przyrody.

„Moje spotkania z dziką przyrodą” to tytuł książki napisanej przez młodego autora. Jest to ilustrowany przewodnik przedstawiający życie i zachowania dzikich zwierząt: ptaków, gadów i ssaków obserwowanych przez Mateusza. Recenzję do książki napisał sam Adam Wajrak, który jakiś czas temu gościł w naszej Bibliotece: „Mateusz Bielko jest młodym, niezwykle dociekliwym, posiadającym wiedzę a przede wszystkim kochającym przyrodę człowiekiem. Widać to po tym jak podgląda zwierzaki i o nich pisze. Wszystkie te cechy odnajdziecie w jego książce, którą serdecznie polecam”

Pierwsze spotkanie odbędzie się 3 marca o godzinie 10:00 w Oddziale dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Władysława Broniewskiego w Lubaczowie, natomiast drugie – tego samego dnia o godzinie 17:00 w Centrum Aktywności Seniorów przy ul. Wyszyńskiego 31 w Lubaczowie.

ZAPRASZAMY!