Aktualności, Czytelnia dla Dorosłych, Konkursy

Rozstrzygnięcie XVII edycji konkursu “Wiem wszystko o mojej miejscowości”

fot. MBP Lubaczów

Na konkurs historyczny wpłynęło 30 prac 42 uczestników, 14 opiekunów z 11 szkół.

Komisja postanowiła przyznać jedno pierwsze miejsce, dwa równorzędne drugie miejsca, trzy równorzędne trzecie oraz cztery wyróżnienia.

Na konkurs plastyczny wpłynęło 110 prac 111 uczestników, 20 opiekunów z 13 szkół.

Komisja konkursowa przyznała jedno pierwsze miejsce, dwa równorzędne drugie miejsca oraz trzy równorzędne trzecie, ponadto jury przyznało piętnaście równorzędnych wyróżnień.

Wszyscy opiekunowie oraz wszyscy laureaci konkursu otrzymali nagrody książkowe, dyplomy. Osoby, które zdobyły I, II i III miejsce otrzymały również XIX tom Rocznika Lubaczowskiego, smycze, długopisy oraz pamiątkowe kubki. Osobom, które zajęły pierwsze miejsca wręczono tablety. Ponadto laureaci pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca oraz członkowie komisji konkursowych otrzymali pamiątkowe statuetki.

Organizatorami tegorocznej edycji byli:

– Miejska Biblioteka Publiczna im. Władysława Broniewskiego w Lubaczowie,

– Urząd Miejski w Lubaczowie

– Powiatowe Centrum Kultury w Lubaczowie

– Towarzystwo Miłośników Ziemi Lubaczowskiej.

Część artystyczną przygotowali uczniowie z Państwowej Szkoły Muzycznej pod kierownictwem Pani Katarzyny Kopacz oraz Pana Marka Majchera.

Wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom serdecznie dziękujemy za tak liczny udział w naszym konkursie, a zwycięzcom gratulujemy.

Protokół plastyczny

Protokół historyczny

Praca Gabrieli Procyk – praca, która zajęła I miejsce w XVII edycji konkursu “Wiem wszystko o mojej miejscowości”

Angelika Żuk, Krystian Sopyło – praca, która zajęła II miejsce w XVII edycji konkursu “Wiem wszystko o mojej miejscowości”