Oddział dla Dzieci

Nowy sprzęt komputerowy w ramach projektu!

Miło nam poinformować, że nasza biblioteka zakwalifikowała się do projektu „Cyfrowe GOK-i w podregionie przemyskim”, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa nr III Cyfrowe kompetencje społeczeństwa Działanie: nr 3.2 Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Celem projektu „Cyfrowe GOK-i” jest zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z Internetu, dlatego w ramach projektu biblioteka otrzymała 5 komputerów przenośnych wraz z pakietem oprogramowania biurowego i oprogramowania do obsługi grafiki wektorowej i rastrowej oraz materiały szkoleniowe z zakresu dziennikarstwa online i bezpiecznego zachowania w sieci. W ramach projektu przeszkoleni zostaną także pracownicy biblioteki, którzy następnie będą prowadzili zajęcia dla dzieci i młodzieży.

Więcej informacji o projekcie w terminie późniejszym.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.