Aktualności, Wyróżnione

Nowe zasady korzystania ze zbiorów naszej Biblioteki!

Na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 11 czerwca 2021 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii wprowadzono ograniczenie prowadzenia działalności przez biblioteki publiczne i naukowe, działające samodzielnie lub wchodzące w skład innej instytucji kultury.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Wł. Broniewskiego w Lubaczowie informuje, że w terminie od 9.11.2020 do odwołania czynna będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00.
W celu zatrzymania transmisji koronawirusa i zapobiegania rozprzestrzeniania się pandemii COVID-19 nadal rekomendowanym sposobem korzystania z zasobów bibliotecznych jest kontakt telefoniczny z odpowiednim działem biblioteki lub zdalne wypożyczenie publikacji za pomocą katalogu OPAC. Informujemy również, że zgodnie z komunikatem Biblioteki Narodowej z dnia 14.06.2021 skracamy termin kwarantanny książek do 3 dni.

Za utrudnienia przepraszamy!

Wszystkie te działania podejmujemy w trosce o bezpieczeństwo zarówno Czytelników jak i Pracowników Biblioteki.