English EN Français FR Deutsch DE Polski PL Українська UK
Wypożyczalnia dla Dorosłych

Nowe czytaki dla osób niepełnosprawnych w naszej bibliotece

274

Informujemy, że dzięki projektowi „Wypożyczalnia odtwarzaczy cyfrowej książki mówionej dla osób niewidomych i słabo widzących – Edycja 2017”, realizowanego przez Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Larix” im. Henryka Ruszczyca Miejska Biblioteka Publiczna im. Władysława Broniewskiego w Lubaczowie po raz kolejny na podstawie umowy użyczenia otrzymała nieodpłatnie 2 nowoczesne urządzenia do odtwarzania książki cyfrowej Czytak PLUS oraz Czytak NPN.

 

Czytak zapewnia osobom z dysfunkcją wzroku dostęp do literatury. W ramach projektu dofinansowanego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a realizowanego przez Stowarzyszenie „Larix” nasza biblioteka dysponuje zbiorem około 1500 tytułów cyfrowych książek mówionych. Są wśród nich książki z klasyki literatury pięknej jak i książki autorów współczesnych. Kolekcja książek mówionych będzie systematycznie powiększana.

Urządzenia Czytak dostępne są w naszej bibliotece w Wypożyczalni dla Dorosłych.

Regulamin wypożyczania Czytaka Plus i Czytaka NPN użyczonego Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Władysława Broniewskiego w Lubaczowie

ZAPRASZAMY!

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.

Narzędzia dostępności