English EN Français FR Deutsch DE Polski PL Українська UK
Aktualności

Nagroda Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego dla naszej Biblioteki

71

Jest nam niezwykle miło poinformować, że Pan prof. Piotr Gliński, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego na wniosek Pana Krzysztofa Szpyta Burmistrza Miasta Lubaczowa uhonorował Miejską Bibliotekę Publiczną w Lubaczowie nagrodą okolicznościową w wysokości 15.000 zł z okazji jubileuszu 70-lecia działalności Biblioteki.

11 czerwca 2019 r. Miejska Biblioteka Publiczna w Lubaczowie obchodziła jubileusz 70-lecia swojego istnienia. Uroczystości jubileuszowe, były także okazją do promocji „Monografii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lubaczowie” autorstwa dr. Zygmunta Kubraka, w której autor przenosi nas w świat książek i ludzi, których wielkie zaangażowanie stanowi o sile lubaczowskiej Książnicy i przyczynia się do budowania obecnego wizerunku biblioteki, instytucji nowoczesnej, na miarę XXI wieku, ale z kresowymi tradycjami, od lat należącej do najaktywniejszych bibliotek publicznych w woj. podkarpackim, wielokrotnie nagradzaną w Ogólnopolskim Rankingu Bibliotek.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i wymaganiom naszych Czytelników, oraz dostosowując naszą placówkę do wciąż zmieniających się standardów technologicznych, otrzymaną kwotę przeznaczyliśmy na zakup sześciu nowoczesnych zestawów komputerowych przeznaczonych dla pracowników Biblioteki.

Dziękujemy!

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.