English EN Français FR Deutsch DE Polski PL Українська UK
Oddział dla Dzieci

Monika Rakusa w Oddziale dla Dzieci

W dniu dzisiejszym w Oddziale dla Dzieci miało miejsce przepiękne spotkanie z autorką „Baśni dla Antosia”- Panią Moniką Rakusą, która opowiadała licznie zgromadzonym uczniom zarówno z lubaczowskich szkół, jak i Łukawca i Wielkich Oczu, jak zaczęła się jej przygoda z pisaniem.

Autorka odpowiadała na licznie stawiane pytania: czy zwykły chłopiec może zamienić się w wilka? dlaczego wszystkie misie mają smutne oczy?, czy odrobinę smutku jest potrzebne człowiekowi?. Mówiła także o tym, że bardzo złą rzeczą jest porównywać się do kogoś innego, bo każdy z nas jest zupełnie inny. Ważne jest, aby podążać za własnymi marzeniami. Książki według niej służą do tego, żeby zacząć używać myślenia i odnaleźć się w dzisiejszym świecie.

Na zakończenie tego spotkania odbyła się uroczystość wręczenia nagród w konkursie – Najlepszy Czytelnik 2016 Roku w Oddziale dla Dzieci.

Książkami, kubeczkami i innymi upominkami nagrodzono dziewięć osób w trzech kategoriach wiekowych. Wszystkim, nie tylko nagrodzonym, życzymy życiowej mądrości i siły pochodzącej z czytania książek.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.