Aktualności, Głośne czytanie bajek, Oddział dla Dzieci

Mikołaj w bibliotece i szpitalu

fot. MBP Lubaczów

Z okazji dnia “Św.Mikołaja” przypadającego 6 grudnia, Miejską Bibliotekę Publiczną odwiedziły dzieci z Przedszkola Nr 3 – grupa “Motyle”.

W Oddziale dla Dzieci spotkały się z niespodziewanym gościem”- Mikołajem”, który czytał dzieciom bajkę w ramach akcji ” Cała Polska czyta dzieciom”. Przedszkolaki słuchały z uwagą bajki czytanej przez gościa, a następnie zostały obdarowane słodkimi prezentami.

W podziękowaniu zaśpiewały Mikołajowi piosenkę. Uwieńczeniem spotkania było wspólnie zrobione zdjęcie z siwym Panem w czerwonym płaszczu.

Pracownicy MBP wraz z Mikołajem odwiedzili małych pacjentów ze Szpitala Powiatowego w Lubaczowie obdarowując ich drobnymi upominkami, sprawiając im tym samym radość i uśmiech.