English EN Deutsch DE Italiano IT Polski PL Русский RU
Głośne czytanie bajek, Oddział dla Dzieci

Mama czyta bajki

W ramach akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom”, lubaczowska mama, nauczyciel w Zespole Placówek im. Jana Pawła II- Pani Marta Szałańska czytała bajki dzieciom z okazji wielkiego święta.

Fot. MBP

Fot. MBP

Dzień Matki obchodzony jest obecnie w 40 krajach na świecie i jest jednym z najcieplejszych świąt  w ciągu roku. Od dziecka bowiem uczymy się szacunku do naszych mam, a więź, która nas z nimi łączy, to jeden z najpiękniejszych prezentów, jakimi obdarowała nas natura. Grupa dzieciaków z Wesołej Trójeczki i z Zespołu Placówek wysłuchała wzruszającej opowieści dla dzieci i rodziców pt. „Mamo, kocham Cię” we wspaniałym wykonaniu Pani Marty, która nie tylko czytała, ale też rozmawiała z przedszkolakami o mamach i tatach, kto więcej w domu pracuje i za co należy kochać mamy, a za co je przeprosić.

W podziękowaniu milusińscy deklamowali wiersze i śpiewali piosenki o mamie: „Kiedy byłam jak kropelka” i „Róże dla mamy”. Na zakończenie Pani Marta częstowała dzieci słodkościami  oraz podpowiadała im, w jaki sposób uczcić jutrzejsze święto.