Aktualności, Czytelnia dla Dorosłych, Oddział dla Dzieci, Wypożyczalnia dla Dorosłych

Lekcja Biblioteczna z uczniami Publicznego Gimnazjum Nr 1 w Lubaczowie

Norbert Sopyło / Fot. MBP Lubaczów

17 października mieliśmy przyjemność przeprowadzić lekcję biblioteczna z uczniami Gimnazjum Nr 1 w Lubaczowie. Sympatyczna młodzież zapoznała się z zasadami korzystania zarówno z Wypożyczalni dla Dorosłych jak i Oddziału dla Dzieci i Czytelni, dowiedziała się jakie książki i czasopisma znajdują się w naszym księgozbiorze, na czym polega praca z katalogami i z komputerem w bibliotece.

Uroczym akcentem kończącym nasze spotkanie był „koncert instrumentalny” Norberta Sopyło, który ujawnił swój talent muzyczny i umilił nam czas grą na pianinie. Aby nasza biblioteka miała możliwość realizować więcej takich spotkań, serdecznie zapraszamy zorganizowane grupy w nasze progi.

Galeria >>