English EN Français FR Deutsch DE Polski PL Українська UK
Lekcje biblioteczne, Oddział dla Dzieci

Lekcja biblioteczna – Uśmiech dla każdego

W dniu dzisiejszym uczniowie z Zespołu Placówek im. Jana Pawła II w Lubaczowie uczestniczyli w lekcji bibliotecznej pt. „Uśmiech dla każdego”.

Zajęcia przygotowano na podstawie książki Przemysława Wechterowicza i Emilii Dziubak pt. „Uśmiech dla Żabki”. Uczniowie wysłuchali ciekawej opowieści o małej żabce, która zatęskniła za mamą i bardzo posmutniała. Mama, która była w pracy, wyczuła tę tęsknotę i uśmiechając się pięknie, poprosiła bobra, żeby zaniósł jej uśmiech do małej żabki nad stawem. Uśmiech żabce niesie bóbr, potem wydra, dzięcioł i inne leśne zwierzęta, dzięki czemu każdy spełnia dobry uczynek. Dzieci chętnie odpowiadały na pytania do tekstu, a następnie rysowały te zwierzątka, uśmiechając się wzajemnie do siebie.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.