Konkursy, Minione wydarzenia, Oddział dla Dzieci

“Las z mojej książki” – konkurs plastyczno-edukacyjny z nagrodami!

Nadleśnictwo Lubaczów wraz z Miejską Biblioteką Publiczną im. Władysława Broniewskiego w Lubaczowie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie plastyczno-edukacyjnym „Las z mojej książki”.

Wykonaj dowolną techniką (z wyłączeniem prac przestrzennych i wyklejanych, maksymalny format A3) indywidualną, samodzielną pracę plastyczną, przedstawiającą las ze swojej ulubionej książki i wygraj atrakcyjne nagrody! Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych w trzech kategoriach wiekowych: Kategoria I – uczniowie klas I-III szkół podstawowych, Kategoria II – uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych, Kategoria III – uczniowie klas VII-VIII szkół podstawowych oraz III klas gimnazjalnych.

Prace konkursowe wraz z kompletem załączników należy dostarczyć do dnia 9 maja 2019 r. do godziny 15:00 w kopercie na adres:
Nadleśnictwo Lubaczów, ul. Słowackiego 20, 37-600 Lubaczów, pokój nr 5.
Brak któregokolwiek z załączników będzie oznaczał odrzucenie oferty konkursowej.

Przewidywany termin ogłoszenia wyników nastąpi w dniu 23 maja 2019 r. o godzinie 10:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Władysława Broniewskiego w Lubaczowie

Szczegółowe informacje w regulaminie konkursu:
Regulamin konkursu plastyczno-edukacyjnego “Las z mojej książki” 2019
Klauzula informacyjna konkursu “Las z mojej książki” 2019
Zał.1. Oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych w konkursie “Las z mojej książki” 2019
zał.2. Metryczka prac konkursowych